Romabet Yeni

Romabet Yeni

Romabet yeni bir oyun sitesi değil. 2003 senesinden bu yana hizmet veriyor, oyuncularına oldukça fazla kazandırıyor. Bu bağlamda hem kalitesinde hem de hızında günden güne artış gösteriyor. Bizim için mühim olan durum şudur; oyuncumuzun güven içinde kazanmasını sağlamak. Yani sadece kazanca odaklanmış olsaydık bu deneli popüler olamazdık. Bizim için hepsinden ve her şeyden önce güvenlik ilkesi geliyor. Bu şekilde bilin ki güvenlik ve gizlilik ilkemizi onayladığınız takdirde paranızın ve bilgilerinin güvenliği bizim elimizde. 

BTK tarafından oldukça biz ve tüm bahis siteleri erişim engeli almakta. Biz de bu durumu yaşayınca anında adres değişikliğine gidiyoruz. Site adımıza genel olarak bir harf ya da rakam değişikliği oluyor. Ancak içeride bulunan bilgilerinize ya da paranıza hiçbir şey olmuyor. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin ve biz de size rahatça ulaşalım. Aynı zamanda resmi sosyal medya hesaplarını takip edin.

Kayıt Ol

Kayıt olmanız için gereken adımlar mevcuttur ve bunlar size sistem tarafından sırasıyla bildirilir. Sitemizin adını tarama motorlarına yazın ve çıkan linke tıklayın, devamında da gerekli adımları takip edin. Böylece kayıt işleminizi bitirin. Kayıt işlemini tamamlamak için mutlaka gizlilik ve güvenlik metnini onaylayın. Bütün büyük sitelerde olduğu gibi bizde de kuralları oyunculara söylenmez. Bu sebeple de maddeler gizli tutulur ve sizden yalnızca onaylamanız beklenir. Bu kurallar dâhilinde oyununuzu güven içinde sürdürürsünüz. 

Eğer hile ya da dolandırıcılık girişiminde bulunursanız oyundan süresize uzaklaştırma alırsınız. Eğer sizin başınıza gelirse de lütfen bize canlı destek hattın haber verin. Böylelikle biz de anında duruma el koyalım. Çünkü ana kumandadan hemen tespit ediyoruz. Ayrıca iki oyuncu arasında bir anlaşmazlık yaşandığı takdirde söz hakkı bize aittir. Ve bunu sizden gizli tutuyoruz. Lütfen bu konuda zorlama yapmayın.

Romabet Güncel Adres

Bahsettiğimiz gibi erişim engeli olduğu takdirde anında adres değişikliğine gidiyoruz. Ancak Romabet kurallarında ya da sizlerin bakiyesi konusunda herhangi bir değişim söz konusu olmuyor. Baktınız ki ulaşım sağlanmıyor anında canlı destek hattına bağlanın ya da mail adresinden ulaşın.

Romabet yeni site olunca sizler için yeniden bonuslar güncellenmekte. Bu durumu sakın olumsuz algılamayın, aksine her zaman sizlerin kazancının artması adına daha fazla bonus paylaşımı yapar, sizi teşvik ederiz. Bizim ailemizde olmak sizin için ciddi anlamda bir ayrıcalık. Ve bunu iyi yönde kullanmanızı tavsiye ederiz.