Romabet Hakkında

Romabet Hakkında

Romabet hakkında yeni kullanıcılar bilgi almak isterler. Bu nedenle siteye giriş yaparlar. Buradan site içerisinde menü bölümünden kurum bilgisini seçerler. Bu bölümde hakkımızda butonuna tıklarlar. Ekranlarında şirket profilini okurlar. Bunların dışında yıllık kar ve zarar tablosuna ulaşırlar. Diğer rakip firmalarla kazanç farklarını görürler. Şirket yılık güncellemeleri ve duyuruları incelerler.

Bahis sitesi haberleri ve sıralaması hakkında bilgi isteyen kullanıcılar direkt olarak site içerisindeki hakkımızda bölümüne bakar. Yeni üyeler genellikle şirket profili hakkında yazılı olarak bilgi talep ederler. Bu durumda bilgi konusunu mutlaka belirtirler. Örnek vermek gerekirse yeni kullanıcı şirket sermayesi ile ilgili bilgileri linklerde bulur. Ancak ziyaretçiler daha detaylı evrak isterse e-posta ile başvurarak temin eder.

Romabet Hakkında Başarılar

Romabet hakkında başarılar listesini uluslararası standartlar gereği övünçle paylaşır. Özet bilgiler içerisinde yıllık hedefler ve güncellemeler de yer alır. Bunların dışında rakip analizi de var. Sitem üzerinde kayıtlı kullanıcılara ait tahmin başarıları da vardır. Merak edenler şirketin kazanç tablosunu incelerler. Bu tabloda bir önceki yıla göre yapılmış işlem hacmi yer alır. Ödemiş olan vergi miktarı yer alır. Kullanıcılar başarılarımız bölümünü inceler.  Genel olarak sistem kazancını ve başarı oranını görür.  

Üyeler dışında genel misafirler de bu bilgilere erişir. Ziyaretçi bu bilgileri başka yerde kullanamaz veya yayınlayamaz. Üyeler bunları sadece bilgi amaçlı temin eder. Üyeler sadece kendi kullanıcı profilini görür. Başka kullanıcıların kazanç tablosunu görmez. Tüm kullanıcı istatistiklerine erişir. Tahminlerden yapılan kazanımları genel olarak okur. Başkası hakkında kişisel bilgileri alamaz.

Romabet Reklamları

Romabet hakkında reklamlar verir. Bazı sitelerde reklam verir ya da sosyal medyada reklam verir. Romabet, çeşitli promosyonlar ile bilgi yayar. Tüketici bu bilgileri üyelik kararında kullanır. Ancak ziyaretçi farklı mecralarda sunulan rakip haberlerini de görür. Tüketici bu haberleri kıyaslama amaçlı inceler. Ziyaretçi bu bilgiyi amacı dışında yayınlamaz.

Romabet hakkında hemen her mecrada bilgiler vardır. Bunların kaynağı her zaman Roma bet değil. Bu nedenle kullanıcılar siteye girerek bilginin doğruluğunu kontrol eder.   Aradığı haberi sitede bulamazsa destek ekibine haber verir. Bu yolla destek ekibi şirket hakkındaki haberler konusunda yasal hakkını kullanır. Şirket reklam kanunları gereği sadece doğru bilgi paylaşır. Ancak bu bilginin doğruluğunu da teyit eder. Bu konu ile ilgili bilgi almak isteyenler yönetime başvurur. Şirket başvurulara on beş gün içinde dönüş yapar.