Romabet Cepbank 

Romabet Cepbank

Romabet cepbank, çok sık kullanılan bir ödeme seçeneğidir. Genellikle cepbank ile para çekimi çok sık yapılan bir işlemdir. Fakat bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle Romabet sitesine giriş yapmak gerekir. Daha sonra cepbank ödeme seçeneği seçilmelidir. Ödeme ile ilgili sizden sitenin isteyeceği bazı bilgiler bulunmaktadır. Fakat bu bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız önemlidir. Daha sonra işleminizi onaylamanız gerekmektedir. 

Romabet Cepbank İle Para Çekme

Cepbank ile para çekme işlemi oldukça hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Para çekme limitleri 200’den başlayarak yükselebilmektedir. Kısa süre içinde sizlere özel bir kod gönderilecektir. Bu kod ile size en yakın ATM’ye giderek, kazandığınız para tutarını çekebilirsiniz. Bu işlemi kartlı ya da kartsız bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Daha sonrasında ise bilgilerinizi girmeniz önemlidir. Ayrıca bilgilerinizi girerken, size gönderilen koduda girmeniz gerekir. 

Romabet Kredi Kartı İle Para Çekme 

Romabet kredi kartı ile para çekme işlemi sitenin sizlere sunduğu ödeme seçeneklerinden bir tanesidir. Bu site para ödemesini kredi kartı yardımıyla çok kısa bir sürede gerçekleştirmeniz için sizlere fırsat sunmaktadır. Kredi kartı ile para çekme işlemi aşağıdaki gibi ilerlemektedir;

 • Kullanıcı ismi ve şifrenizi girerek site üzerinden çevrimiçi modda olmalısınız. 
 • Daha sonra site üzerinde yer alan hesabım kısmına ilerlemeniz gerekir. 
 • Hesabım kısmında birden fazla ödeme seçeneğini görebilmek mümkündür.
 • Ödeme seçenekleri arasından kredi kartının üzerine tıklayın. 
 • İsim, soy isim, TC kimlik numarası bilgileri sizden talep edilecektir. 
 • En düşük oranda olan miktarı girmeyi atlamamalısınız. 
 • Ardından kartın ön yüzünde yer alan sayıları girmeniz gerekir. 
 • Kartın arkasında yer alan üç haneli CVV kodunu da mutlaka eklemelisiniz. 
 • Kartın son kullanım tarihide yazılmalıdır. 
 • Bu adımların ardından onay tuşuna basılarak, banka onayı beklenmelidir. 
 • Gelen kodu ilgili kısma dikkatli bir şekilde girmek gerekir. 

Romabet Papara İle Para Çekme

Romabet papara ile para çekme işlemi kullanılan diğer ödeme seçeneklerinden bir tanesidir. Papara kartı, sanal bir kredi kartı özelliğine sahiptir. Romabet bu kart yardımıyla para çekme işlemi oldukça hızlı ve pratiktir. Birkaç seçenekte yer alan papara yöntemi ile para çekme işlemi sayesinde hak edilen parayı alabilmek mümkündür. 

Romabet cepbank gibi papara kart ile çekilen paralar için süreç  çok kısadır. Bütün işlemler ise resmi site üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir. Belirtilen hesap kısmının altındaki bölüme tıklanarak, özel papara hesap numarası girilmelidir. Elektronik posta ve cep telefonu numarası girilerek işlem tamamlanır.